اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان کنارک به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی

پیام تبریک فرماندار شهرستان کنارک به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی
پیام تبریک فرماندار شهرستان کنارک به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کنارک ، حمید الدین  یوسفی فرماندار شهرستان کنارک طی پیامی، فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید شهرستان تبریک گفت.
 
متن این پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جهاد سازندگی از جمله اولین نهادهای انقلابی بود که به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی در راستای حمایت از  مردم محروم و کمک به  توسعه مناطق روستایی پا به عرصه حیات گذاشت.این نهاد مقدس در طول حیات خود با به کارگیری نیروهای داوطلب مردمی و در سایه فرهنگ انقلابی همراه با شور و نشاط وخدمت به مردم روستایی ، توانست نقش بسیار موثری را در فرآیند توجه همه جانبه به مناطق روستایی و عشایری کشورمان ایفا کند.
یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور که بیشترین تاثیر را در روند بهبود زندگی مردم بر عهده دارد، بخش کشاورزی و دامپروری است.
اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی ، این ایام فرخنده را به تمامی کشاورزان نستوه و فداکار ،تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی ،تولید کنندگان ،بهره برداران ،سربازان عرصه کار و تلاش و سازندگی ،کارشناسان و متخصصان عزیز و تلاشگران عرصه تولید محصولات کشاورزی و دامی به خصوص مدیریت و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان کنارک صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
حمید الدین یوسفی  
فرماندار شهرستان کنارک
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۵۱
روابط عمومی فرمانداری کنارک |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید