اخبار

نان نقش مهمی در معیشت مردم دارد/ بیش از 690 بازرسی از نانوایی های شهرستان کنارک

نان نقش مهمی در معیشت مردم دارد/ بیش از 690 بازرسی از نانوایی های شهرستان کنارک
نان نقش مهمی در معیشت مردم دارد/ بیش از 690 بازرسی از نانوایی های شهرستان کنارک
 فرماندار شهرستان کنارک:
نان نقش مهمی در معیشت مردم دارد / توزیع بیش از 1100 تن آرد یارانه ای در شهرستان کنارک
به گزارش روابط عمومی فرمانداری  کنارک : فرماندار کنارک در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان کنارک گفت: نان نقش مهمی در معیشت مردم دارد و نانوایی ها جزو صنوفی هستند که تعطیل پذیر نمی باشند .
حمیدالدین یوسفی افزود: تمامی نانوایی ها فعال در حوزه ی شهرستان کنارک یارانه ای می باشند و به دلیل اهمیت موضوع نان، سوخت و آرد نانوایی ها به صورت یارانه ای در اختیار آنها قرار می گیرد . 
وی افزود: کیفیت نان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و با هدف افزایش کیفیت نان تولیدی به موضوع آموزش نانوایان از سوی دستگاههای متولی توجه و از لحاظ بهداشت در شرایط کرونا اهتمام ویژه صورت پذیرد.
یوسفی گفت: با توجه به اینکه در آستانه ی ماه مبارک رمضان قرار داریم، زمان پخت بر اساس ضرورت این ماه مبارک تغییر و اطلاع رسانی شود تا مردم همیشه بتوانند نان مورد نیاز را در زمان مناسب تامین نمایند.
فرماندار کنارک تصریح کرد: در سه بخش روستایی، عشایری، و شهری قریب به 1100 تن آرد به صورت ماهانه به نانوایی های شهرستان کنارک اختصاص داده شده و 3 هزار تن گندم نیز جهت تامین آرد شهرستان به سهمیه اضافه شده است .
رییس اداره صمت شهرستان کنارک نیز در این جلسه گفت: بر اساس گزارشات واصله بالغ بر 85 درصد آرد مورد نیاز فروردین 1400 شهرستان در همه بخشها حمل و در اختیار نانواییها قرار گرفته و مابقی سهمیه طی چند روز آینده به شهرستان حمل خواهد شد و مشکلی در زمینه ی تامین و توزیع آرد نداریم.
عبدالحمید دوستینی به موضوع نظارت بر نانوایی ها در سال 99 اشاره کرد و گفت: طی سال گذشته تعداد 692 بازرسی از خبازیهای شهرستان صورت پذیرفته و 15 پرونده به ارزش ریالی 130 میلیون و 771 هزار ریال تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات ارسال گردیده است.
۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰
روابط عمومی فرمانداری کنارک |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید