اخبار

رقابت سالم مدنظر کاندیدهای مجلس شورای اسلامی باشد

رقابت سالم مدنظر کاندیدهای مجلس شورای اسلامی باشد

رقابت سالم مدنظر کاندیدهای مجلس شورای اسلامی باشد
فرماندار شهرستان کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان،گفت: کاندیدهای مجلس شورای اسلامی رقابت سالم را سرلوح کار خودشان قرار بدهند.

حمیدالدین یوسفی در جلسه آموزش قوانین انتخابات شهرستان با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،اظهار داشت: همراهی و همگامی مردم و پایبندی آن ها به نظام مقدس جمهوری اسلامی ستودنیست.
وی افزود: سه رکن رقابت،سلامت و مشارکت باید مدنظر همه در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی باشد.

فرماندار کنارک ادامه داد: عهد و پیمان ما با مردم سرافراز ایران اسلامی و حوزه انتخابیه این است که انتخاباتی در چهارچوب رقابت سالم و به دور از حواشی برگزار کنیم.

یوسفی گفت همه ما در یک آزمون الهی قرارگرفته‌ایم، هم مجریان انتخابات و هم شما به‌عنوان نمایندگان فرماندار و دیگر مسئولین از جمله هیأت‌های نظارت، اجرائی و بازرسی و دیگر دست‌اندرکاران در این آزمون وظیفه دارند بستری را فراهم کنند تا مردم بیایند و به خوبی حقوقشان را اعمال کنند و سرنوشت خود را برای آینده به دست بگیرند.

وی تأکید کرد: ما در محضر خدا هستیم، بنابراین باید تلاش کنیم ضمن فراهم کردن بستری مناسب برای حضور حداکثری مردم در راستای تأمین عزت و اقتدار کشورمان از آرای نمایندگان نیز به شکل مطلوبی صیانت کنیم.
یوسفی فرماندار کنارک از نمایندگان فرماندار به‌ عنوان امین دولت و ملت یاد کرد و متذکر شد: شما باید در شعب اخذ رأی برای دیگران الگو باشید.
وی گفت: مردم ایران اسلامی مثل سنوات گذاشته بار دیگر در انتخابات دو اسفند حضوری پرشکوه خواهند داشت تا به استکبار جهانی نشان بدهندکه به نظام و رهبری پایبند هستند

 

کاندیدهای مجلس شورای اسلامی رقابت سالم را سرلوح کار خودشان قرار بدهند.
کاندیدهای مجلس شورای اسلامی رقابت سالم را سرلوح کار خودشان قرار بدهند.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵
روابط عمومی فرمانداری کنارک |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید